معرفی شرکت پردازشگران
شرکت پردازشگران داده‌آرای سپاهان یکی از شرکتهای عضو نظام صنفی رایانه‌ای کشور می باشد و به نوبه خود موفق در عرصه فناوری اطلاعات به شمار می‌آید که در سال 1380 با موضوع فناوری اطلاعات و ارتباطات و اینترنت , سیستم مدیریت امنیت اطلاعاتISMS و امنیت شبکه شروع به فعالیت نموده است اعضا این شرکت از کارشناسان مجرب و متخصصین در امر شبکه و امنیت اطلاعات می باشند که در قالب چند تیم تخصصی IT و مشاوره گرد هم آمده اند تا بتوانند به حول و قوه الهی با ایده ها و طرحهای نو , گامی موفق را در زمینه فناوری اطلاعات بر دارند .در طی دوره فعالیت شرکت در بیش از 20 استان کشور توانسته ایم خدمات خود را به سازمان و اداره دولتی عرضه نمائیم.

گواهینامه های شرکت:
 • دارای گواهینامه های ISO 9001:2008 و ISO 27001:2005 و ISO 20000:2011 از شرکت UKAS انگلستان
 • دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور به شماره 55852-27/20
 • دارای جواز تاسیس از وزارت صنایع و معادن به شماره 1330256/2080/104
 • دارای پروانه فعالیت ارائه خدمات مشاوره پیاده سازی در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) جهت مشاوره و پیاده سازی ISMS
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به شماره 31010063
 • عضو سندیکای افتای کشور

فعالیتهای عمده شرکت شامل موارد زیر می باشد:
 1. تامین امنیت شبکه‌های کامپیوتری و اطلاعات
 2. مشاوره و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS
 3. امن سازی اتاق سرور
امنیت شبکه های کامپیوتری و اطلاعات( طرح امین )
با توجه به گسترش کاربرد شبکه های کامپیوتری و وابستگی سازمان ها به اطلاعات دیجیتالی ، موارد امنیتی اطلاعات مانند دسترسی پذیری، جامعیت و محرمانگی اطلاعات به دغدغه اساسی مدیران عامل شرکت ها تبدیل شده است.
کمیسیون امنیت اطلاعات در نظام صنفی رایانه‌ای کشوربرای ایجاد امنیت در سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی شرح خدماتی را تدوین و ابلاغ کرده است. کارگروه تخصصی امنیت شبکه این شرکت که سهم اساسی در تولید این شرح خدمات داشته است ، می تواند بر حسب شرایط و نیازهای هر سازمان این شرح خدمات را بومی سازی نماید.

مشاوره و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)
با توجه به اهميت IT، و نياز به توسعه آن در سازمان‏ها، امنيت آن داراي ارزش بسياري است. به طوري كه عدم توجه به آن، می تواند به سادگی و در کسری از ثانیه تبدیل به یک تهدید و مصیبت بزرگ شود. بدين ترتيب نياز روزافزون به استفاده از فناوري‏هاي نوين در عرصه اطلاعات و ارتباطات، ضرورت استقرار يك نظام مديريت امنيت اطلاعات را بيش از پيش آشكار مي‌نمايد. این سیستم که به نام سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) نیز شناخته می‌شود، برمبناي استاندارد جهانیISO27001(2005) و بر اساس چرخه PDCA می‌باشد.
این شرکت با دارا بودن مجوز ارائه این خدمات به شماره ITC-NAMA-1100006 از سازمان فن آوری اطلاعات کشور و نیز اخذ گواهینامه ISO27001:2005 از مراجع بین المللی، و تجربیات موفقی که در بیش از ده سال فعالیت این شرکت در پیاده سازی امنیت شبکه و ISMS در مجموعه های مختلف بیش از بیست استان داشته و همچنین با داشتن کادر مجرب شامل 3 نفر سرممیز بین المللیISO27001:2005 از IRCA امیدوار است که بتواند خدمات مناسبی به سازمان های کشور عزیزمان ارائه نماید.

امن سازی اتاق سرور
با توسعه روز افزون شبکه های داخلی و جهانی و نيز حرکت پرسرعت سازمان ها به سوی اطلاعات يکپارچه ، نياز به فضايی برای ذخيره سازی ، طبقه بندی ، مديريت ، توزيع ، برقراری ارتباط پرسرعت و تامين امنيت داده ها به شدت احساس می شود. از این رو شرکت پردازشگران داده آرا (عضو شورای عالی انفورماتیک کشور با رتبه 4 در زمینه شبکه داده ها) با تکيه بر تجربه و دانش فني یک دهه فعالیت تخصصی خود در حوزه امنیت شبکه های کامپیوتری در سازمانهای دولتی بیش از 14 استان سراسر کشور ، بدینوسیله آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرای جامع" امنیت اتاق سرور" با محوريت خدمات زیر به عنوان مشاور و بازوی اجرایی شما در کلیه مراحل طراحی تا اجرا در کنار شما اعلام می نماید.
 1. سقف کاذب
 2. کف کاذب
 3. دیوار ضد حریق
 4. سیستم اعلان و اطفای حریق
 5. سیستم کنترل دسترسی تردد
 6. درب ضدحریق و مقاوم اتاق سرور
 7. دوربین های کنترلی